Куртка утеплена «ГРЕЙ»

Куртка утеплена «ГРЕЙ» ##от компании## Пошив Групп Пошив - ##фото## 1
1 154,25 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 3 000 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Куртка, утеплена «Грей» подовжена

Технічний опис моделі

Куртка, утеплена прямого силуету з центральною застібкою на «блискавку», з капюшоном, що відстібається за допомогою «блискавки» і кулісою по лінії низу. У кулісу протягнуто еластичний шнур, довжина якого регулюється і фіксується за допомогою двухдірочних фіксаторів. Центральна застібка «блискавка» прикрита планкою на текстильній застібці (4 шт. * 5,0 см) до шва ушивання стійки.

Полички на відрізний кокетці. Підстава полички складається з двох частин - верхньої і нижньої. Кокетки з оздоблювальної тканини, зі складу по низу (шириною 4,0см), яка імітує клапан нагрудної кишені. Нагрудні кишені на "блискавці" розташовані під кокеткою на верхній частині полички. Нижні кишені на "блискавці" розташовані на нижній частині полички і перекриті клапанами - складами (шир. 4,0см) з верхньої частини полички. На клапанах над входом в кишеню для зручності є петельки з пасової стрічки (шир.2,5см). Низ кокетки і низ середній частині полички оброблений обтачкой. Над клапанами - складами нижніх кишень настрочена світловідбиваюча стрічка (шир.5,0см).

Спинка на відрізний кокетці з оздоблювальної тканини, перестрочена обробним рядком на 0,2 см. Спинка складається з трьох частин - центральної частини і два бочка. На центральній частині настрочені дві світловідбиваючі стрічки (шир.5,0см). По швах приточування бочків до центральної частини спинки прокладені оздоблювальні стрічки на 0,2 см.

Рукава втачні, комбіновані, з двома вертикальними рельєфами, настрочені оздоблювальними рядками на 0,2 см. Середня частина рукава складається з верхньої і нижньої. Верхня середня частина рукава з оздоблювальної тканини. По нижній середній частині рукава настрочена світловідбиваюча стрічка (шір.5,0см). На середній частині лівого рукава розташована накладна кишеня з клапаном на текстильній застібці (шир.2,5см). У шов приточування кишені з лівого боку вставлена чорна бирка «Торнадо». На клапані для зручності є петелька з пасової стрічки (шір.2,5см). Рукава на манжеті зі вставками еластичної стрічки (шір.4,0см). Пройми рукавів перестрочени обробним рядком на 0,2 см.

Комірець стійка. Нижня стійка з флісу.

Капюшон знйомний, утеплений, кріпитися за допомогою блискавки. Застібається на кінцях на текстильну застібку (шир.2,5см). Обсяг капюшона регулюється еластичним шнуром з двухдірочним фіксатором. Капюшон складається з трьох частин - центральної і двох бічних. Центральна частина з оздоблювальної тканини.

Низ куртки на куліске, в яку втягнутий еластичний шнур. Довжина шнура регулюється двухдірочним фіксатором на рівні бічних швів куртки.

Для зручності користування в бігунки застібки «блискавки» кишень і центральної застібки вставлені брелоки в колір «блискавки».

Куртка на підкладці з поліестеру, поличка і спинка куртки на стьобаної підкладці (квадрати 7,0 * 7,0см). На лівій поличці підкладки внутрішня накладна кишеня з основної тканини на текстильній застібці (шир.2,5см). На кишеню настрочена фірмова синя етикетка. Підкладка капюшона з флісу кольору оздоблювальної тканини.

Утеплювач куртки: полички, спинка - синтепон 300 щільності, рукава, капюшон - синтепон 200 щільності (в капюшон ділиться синтепон 200).

У куртці розмірна етикетка вточена в горловину в шов ушивання стійки поруч з вішалкою так, щоб добре проглядався розмір і зріст.

Символ по догляду закріплюється в лівий бічний шов сточування підкладки на відстані 20см від низу куртки.

Фірмова паперова бирка кріпиться за ярликотримач у верхній частині стійки куртки.

Особливість: для пошиття куртки застосовуються армовані нитки, для міцності додатково прокладаються оздоблювальні стрічки по швах втачивання рукавів куртки.

Матеріал:

- тканина плащова Дюспо милк або Ода пл.90-110г/м2

- тканина підкладкова пл.52г/м2

- фліс пл.200г/м2

- синтепон пл.300г/м2

- синтепон пл.200г/м2

Розмір: - 88-132

Зріст: -158-188

Колір: - темно-сірий + червоний

Примітка: виробництво Україна.

Характеристики

Код товара
T03078
Рост
170-176 (3-4) 182-188 (5-6)
Доступные размеры
88-92 (44-46) 96-100 (48-50) 104-108 (52-54) 112-116 (56-58) 120-124 (60-62)