Куртка утеплена «ГРЕЙ-2» укорочена

Куртка утеплена «ГРЕЙ-2» укорочена

Куртка утеплена «ГРЕЙ-2» укорочена ##от компании## Пошив Групп Пошив - ##фото## 1
1 028,07 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 3 000 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Куртка, утеплена «Грей» укорочена

(На еластичною стрічці)

Технічний опис моделі

Куртка на поясі, утеплена, з центральною застібкою на «блискавку», з капюшоном, що відстібається за допомогою «блискавки». Центральна застібка - «блискавка» прикрита планкою до верху на текстильній застібці (5шт. * 4,0см).

Полички складаються з двох частин - верхньої і нижньої. У верхній частині лівої полички вертикально розташована нагрудна кишеня з застібкою на «блискавку». Нижня частина поличок відрізна по косій лінії з оздоблювальної тканини. На нижній частині поличок розташовані кишені із застібкою на «блискавку», які перекриті клапанами - складами шириною 4,0см з верхньої частини полички. Над клапанами - складами нижніх кишень настрочена світловідбиваюча стрічка (шир.5,0см).

Спинка зі швом посередині. Па шву сточування середнього шва спинки прокладена оздоблювальна стрічка на 0,2 см. Нижня частина спинки відрізна по косій лінії, з оздоблювальної тканини. По низу верхньої частини спинки настрочена світловідбиваюча стрічка (шір.5,0см).

Рукава втачні, комбіновані, з вертикальним рельєфом посередині, настрочені обробним рядком на 0,2 см. Нижня частина рукава відрізна по косій лінії, з оздоблювальної тканини. По низу верхньої частини рукава настрочена світловідбиваюча стрічка шир.5,0см. На лівому рукаві вертикально розташована кишеня із застібкою на «блискавку». Рукава на манжеті з еластичної стрічки (шир.6,5см * 2). Пройми рукавів перестрочени обробним рядком на 0,2 см.

Комірець стійка. Нижня стійка з флісу.

Капюшон зйомний, утеплений, кріпитися за допомогою блискавки. Капюшон складається з трьох частин - центральної і двох бічних. Дві бічні частини з оздоблювальної тканини. Обсяг капюшона регулюється за допомогою технічного шнура і фіксаторів. На кінцях шнура поставлені накінечники.

Для зручності користування в бігунки «блискавок» нижніх кишень і кишені лівого рукава поставлені брелоки кольору оздоблювальної тканини. У бігунок центральної застібки - блискавки вставлена фірмова чорна стрічка «Торнадо».

Куртка утеплена на підкладці. На лівій поличці підкладки внутрішня накладна кишеня. На кишеню настрочив фірмова синя етикетка. В якості підкладки капюшона, поличок і спинки застосовується мікрофліс. Підкладка рукавів з поліестеру.

Утеплювач куртки: полички, спинка, капюшон - синтепон 150 щільності (в капюшон ділиться синтепон 150).

У куртці розмірна етикетка втачивають в горловину, в шов ушивання стійки, поруч з вішалкою так, щоб добре проглядався розмір і зріст.

Символ по догляду закріплюється в лівий бічний шов сточування підкладки на відстані 20см від низу куртки.

Фірмова паперова бирка кріпиться за ярликотримач у верхній частині стійки куртки.

Особливість: для пошиття куртки застосовуються армовані нитки, для міцності додатково прокладаються оздоблювальні стрічки по швах втачивання рукавів куртки.

Матеріал:

- тканина плащова Дюспо милк або Ода пл.90-110г/м2

- тканина підкладкова пл52г/м2

- мікрофліс пл.130г/м2

- синтепон пл.150г/м2

Розмір: - 88-132

Зріст: -158-188

Колір: - темно-сірий + червоний

Примітка: виробництво Україна.

Характеристики

Код товара
T03080
Рост
170-176 (3-4) 182-188 (5-6)
Доступные размеры
88-92 (44-46) 96-100 (48-50) 104-108 (52-54) 112-116 (56-58) 120-124 (60-62)