Куртка «РУБІКОН»

Куртка «РУБІКОН» ##от компании## Пошив Групп Пошив - ##фото## 1
753,12 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 3 000 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Куртка "Рубікон"


Технічний опис моделі

Куртка для захисту від загальних виробничих забруднень і механічних впливів.

Куртка прямого силуету з центрально - бортовою застібкою- "блискавкою" лимонного кольору, яка закривається планкою, настрочену на ліву пілочку оздоблювальною строчкою на 0,7 см. Нижня частина планки з оздоблювальної тканини лимонного кольору утворює перекант.

Пілочки с відрізними кокетками з тканини чорного кольору, з нагрудними и нижніми кишенями. Основа пілочок складається з трьох частин - верхньої, средньої та нижньої.

Верхні частини пілочок, з тканини сірого кольору, утворюють накладні кишені, вхід в які знаходиться зі сторони центральної застібки-"блискавка". Підзори кишень верхніх частин пілочок- з тканини чорного кольору. Вхід в кишеню на текстильній застібці. Зі зворотньої сторони пілочки настрочено фірмову синю етикетку "Торнадо".

Середні частини пілочок, з тканини сірого кольору, утворює клапан нижніх кишень нижніх частин пілочок. По краю клапана вставлено кант з оздоблювальної тканини лимонного кольору.

Нижні кишені на застібках-"блискавка", розташовані на нижніх частинах пілочок і перекриті клапанами з середніх частин пілочок.

Спинка з відрізною кокеткою з тканини чорного кольору. Спинка складається з двох частин: верхньої з тканини сірого кольору і нижньої з тканини чорного кольору. У шов стачування верхньої та нижньої частини спинки вставлено кант з оздоблювальної тканини лимонного кольору.

Комір-стійка. Нижній комір з оздоблювальної тканини лимонного кольору утворює перекант.

Рукава трьохшовні, втачні, з цільнокроєними манжетами з обшивками, на трьох кнопках (для регулювання щільності облягання). На рукавах розташовані накладні кишені на застібках- "блискавка" лимонного кольору. Кишені комбіновані з тканин двох кольорів: чорного та сірого. При настрачуванні лівої кишені вставляється фірмова чорна етикетка «Торнадо».

Низ куртки зі обшивкою. Ширина низу куртки регулюється трьома кнопками (одна верхня і дві нижні частини кнопки), які розміщені з обох боків пояса.

Оздоблювальна строчка на 0,2 см прострочується по швах вшивання коміра та рукавів, по плечових швах.

Подвійна оздоблювальна строчка на 0,2 і 0,7 см прострочується по кишенях і клапанах, кокеткам пілочок і спинки, планці, верхньому краю коміра, переднім і ліктьовим швам рукавів, низу куртки і рукавів.

Розмірна етикетка вшивається в шов вшивання коміра в горловину поруч з фірмовою вішалкою «Торнадо» так, щоб розмір і зріст добре проглядався. Символ по догляду закріплюється в лівий бічний шов куртки на відстані 20,0 см від низу куртки.

Фірмова паперова бирка «Торнадо» ярликотримачем кріпиться до лівої пілочки в області кокетки.

Фірмова стрічка на блискавку «Торнадо» вставляється в тримувач бігунка центральної застібки-«блискавка».

Особливість: для пошиття костюма застосовуються армовані нитки


Матеріал: «Саржа» пл.250 г/м.кв; склад: 65% п/э, 35% бавовна, колір чорний.

«Саржа» пл.250 г/м.кв; склад: 65% п/э, 35% бавовна, колір сірий.

«Габарит» пл.180 г/м.кв; склад: 100% п/э, колір лимонний.

Розмір: 88-92 по 120-124

Зріст: 170-176, 182-188

Примітка: виробництво ТОВ Торнадо згідно ДСТУ EN ISO 13688: 2016

Характеристики

Код товара
T01034к
Рост
170-176 (3-4) 182-188 (5-6)
Доступные размеры
88-92 (44-46) 96-100 (48-50) 104-108 (52-54) 112-116 (56-58) 120-124 (60-62)
Цвета
СІРИЙ