Пояс ПБ

Пояс ПБ ##от компании## Пошив Групп Пошив - ##фото## 1
426,37 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 3 000 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Пояс запобіжний безлямковий є індивідуальним захисним засобом, який в комплекті з іншим запобіжним спорядженням застосовується для забезпечення безпеки при виконанні будівельних, монтажних, ремонтних, аварійно-рятувальних робіт на висоті або в колодязях, підземних і наземних резервуарах і комунікаціях (висотно-верхолазних роботах - ВВР), де існує ризик падіння виконуючих ці роботи робітників.

Пояс виготовлений згідно кліматичного виконання У, категорія 1 по ГОСТ 15150 при обмеженні нижньої межі температури до -40°С.

Використання пояса забезпечує можливість вибрати зручну позицію (фіксацію робочого положення і звільнення рук) при виконанні робіт з підтримкою закріпленим стропом.

Пояс відповідає вимогам ГОСТ 12.4.089-86, ТУ У 17.4-21582561-002-2004, "Інструкції з охорони праці при виконанні робіт на висоті з використанням спеціальних страхувальних засобів".


Характеристики:


Конструкція.

Загальний вигляд пояса (тип 2ПЛ-К) показано на малюнку:

1- рамка;

2, 5 - бічні елементи закріплення;

3 - стрічка;

4 - пояс;

6 - хомутик;

7 - пряжка (застібка);

8 - кільця для підвішування інструменту і приладдя.


Пояс виготовлений з поліамідної стрічки (3) шириною 50мм. Металева регулююча пряжка (7) служить для прикріплення пояса до фігури користувача. Бічні елементи закріплення (2, 5), у вигляді ледь вигнутих назовні пряжок, забезпечують можливість виконання робіт з підтримкою стропом. На поясі закріплено бирку, на якій нанесено дату виготовлення (місяць, рік) пояса, а також його індивідуальний номер. Широкий ремінь (4) на поясі завдяки ергономічній формі рівномірно розподіляє тиск в межах поперекового відділу хребта і сприяє комфортних умов роботи. Розташовані на зворотному боці пояса металеві кільця (8) служать для підвішування інструменту і допоміжного спорядження.

Пояс може комплектуватися стропом, що складається з закріпленого на його вільному кінці карабіна або двох карабінів на кінцях, які безпосередньо (або за допомогою з'єднувального елемента) служать для фіксації робочого положення виконавця ВВР.

Строп може бути виготовлений з металевого ланцюга, капронової стрічки, поліамідного або сталевого каната. Вага пояса без стропа становить 0,15-0,18кг. Кожен пояс комплектується "Реєстраційним формуляром".

УВАГА! Забороняється вносити зміни або поправки в конструкцію пояса і проводити його ремонт. Всі зміни, що стосуються конструкції пояса, повинні бути узгоджені і виконані виробником.


Характеристики

Код товара
T12100