+380 (66) 90... показать
Пояс ПБ-4 з стропом з металевого каната ##от компании## Пошив Групп Пошив - ##фото## 1

Пояс ПБ-4 з стропом з металевого каната

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
563,90
В наличии
Код: T12140

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 3 000 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Контактная информация
Телефоны
+380 (66) 90... показать
Показать все контакты

Описание

Пояс ПБ-4 строп з металевого канату є індивідуальним захисним засобом, яке в комплекті з іншим запобіжним спорядженням застосовується для забезпечення безпеки при виконанні будівельних, монтажних, ремонтних, аварійно-рятувальних роботах на висоті або в колодязях, підземних і наземних резервуарах і комунікаціях (висотно- верхолазних роботах - ВВР), де існує ризик падіння виконуючих ці роботи робітників.

Пояс виготовлений згідно кліматичного виконання У, категорія 1 по ГОСТ 15150 при обмеженні нижньої межі температури до -40 ° С.

Використання пояса забезпечує можливість вибрати зручну позицію (фіксацію робочого положення і звільнення рук) з підтримкою закріпленим стропом при виконанні різного роду вогневих робіт і робіт на елементах конструкцій, де існує загроза пошкодження стропа на гострих краях.

Пояс відповідає вимогам ГОСТ 12.4.089-86, ТУ У 17.4-21582561-002-2004, "Інструкції з охорони праці при виконанні робіт на висоті з використанням спеціальних страхувальних засобів".

Технічні характеристики.

Загальний вигляд пояса показано на малюнку.

1 - стрічка,

2 - пояс,

3 - бічні елементи закріплення;

4 - пряжка (застібка),

5 - рамка,

6 - кільця для підвішування інструменту і приладдя;

7 - хомутик,

8 - сталевий канат;

9 - карабін.

Пояс виготовлений з поліамідної стрічки (1) шириною 50мм. Металева регулююча пряжка (4) служить для прикріплення пояса до фігури користувача. Бічні елементи закріплення (3), у вигляді міцних ледь вигнутих назовні пряжок, забезпечують можливість виконання робіт з підтримкою стропом. На поясі закріплена бірка, на якій нанесено дату виготовлення (місяць, рік) пояса а також його індивідуальний номер.

Широкий ремінь (2) на поясі завдяки ергономічній формі рівномірно розподіляє тиск в межах поперекового відділу хребта і сприяє комфортним умовам роботи. Розташовані на зворотному боці ременя металеві кільця (6), служать для підвішування інструменту і допоміжного спорядження.

Пояс комплектується стропом з сталевого каната. (8) із закріпленим на його вільному кінці карабіном (9), безпосередньо (або за допомогою з'єднувального елемента) службовця для фіксації робочого положення виконавця ВВР.

Строп виготовлений з сталевого каната. Вага пояса без стропа становить 0,15-0,18кг. Кожен пояс комплектується "Реєстраційним формуляром".

УВАГА! Забороняється вносити зміни або поправки в конструкцію пояса і проводити його ремонт. Всі зміни, що стосуються конструкції пояса, повинні бути узгоджені і виконані виробником.

Характеристики

Код товара
T12140